Insomnia

10. dubna 2011 v 16:58 | Roru&Rofuru |  lehké zatmění
Vážení a milí, aby řeč nestála a aby jste si nemysleli, že zahálíme nebo že se v "pauzách" mezi jednotlivými díly shnilého srdce či krutopřísné popelky flákáme, dvojčata se rozhodla vás "přepadnout" jednorázovou eliminací blbosti.

Tady je, příběh s příhodným názvem, protože kdekterému češtináři by jistě nedal spát!

INSOMNIA


Hlavu jsem měl zakloněnou . Visela mi z boku mé postele (gilotina?), která se nacházela v pokoji (ne! wow, jak překvapující), který měl kdy jindy vše až symetricky uklizené. (-Takže... pochopil někdo, co si má vlastně představit? - hmm dávat si pozor na boky postele jelikož jsou jako gilotina a hlava ti z nich pak jen visí?) Dnes jsem se o úklid nestaral. Dokonce jsem za velkou většinu nepořádku , co se tu nacházel mohl já. (-interpunkce a mezery před ní mě silně iritují)

Rozevřené šuplíky dokořán , oblečení lajdácky poházené na zemi , nebo na nábytku všeho druhu , parfémy a krémy , které stávali u mého zrcadla rozřazeny od velikosti a podle intenzity vůně se povalovali ne stalo(-ne stalo? Se povalovali ne stalo... Google translator? Nebo co jako? - škola paní umělkyně!!!) , jakoby bylo krátce po zemětřesení. Dnešní den byl propadák. Uvnitř sebe jsem cítil , jakoby mi každý nerv měl prasknout (-AU - jo, tak to by se mi taky nelíbilo) , jak jsem se snažil uklidnit. Nechápu však proč se uklidnit ! (- eh, cože to?)

Mám vše , co můžu chtít. Slávu s talentovanými kluky (-se kterými?) , kteří jsou jako mí bratři , peníze , na kterých stojí tento svět mám taky , šťastný život , který vedu se svými hyungy a dongsaengy (- milujeme grupááááč!!!). Vedu dokonalý život , ale právě teď cítím , jako by za nic nestál. Jako bych celou tu snahu , co jsem prošel přes tu těžkou cestu dělal zbytečně. Se zavřenýma očima se mi promítali v hlavě vzpomínky , co jsem během svého života získal.(-Já mít takto negramotné myšlenkové pochody, taky bych se potřeboval uklidnit, i kdyby nebylo proč...) Jak jsem poprvé stál před porotou se svým kámošem Xiahem z DBSK.(- aneb našim nejbližším přátelům normálně říkáme jejich stage jmény) Radostná i smutný chvíle (-Ta chvíle je hermafrodit, proto je i smutnÝ...) zároveň , kdy on se dál dostal , ale já ne. Má snaha o to zlepšit se a dosáhnout toho příštím rokem , kdy se mi úspěšně podařilo dostat se dál. Tréning , který jsem musel podstoupit . Debut naší skupiny. Ty chvíle pro fanynky , fan-servisy s …… tou osobou. (jo, přesně s TOU osobou a žádnou jinou!)

Osoba , díky které tu zjevně ležím v temném , nečistém pokoji. (-to zní už jako nějaký feťácký doupě...- určitě to je feťácký doupě!) Uvědomuju si , že právě on je tím zdrojem všeho. Mé nálady , mého snažení , mého života. Uvědomuju si , že to co nejvíce potřebuji , lehce nemám (<- rofuru fandí tomuto spojení!!! A lehce nemám tušení, o co jde. - já tomuto slovnímu spojení taktéž lehce fandím!). - Opětovaná Láska - Je bezvýznamné přemýšlet o budoucnosti (eh wut?) . Jaký by to mělo smysl , když opětovné chování od druhé strany je bezprocentní. (xDxDxD - bez procentní? takže mu někdo těch stoprocent [Nechtěl jsi říct 4 procenta, Roru?] ukradl jo? Nebo to jakože mělo bejt nulové??) Ty doteky , letmé polibky , šibalský úsměv …. To vše mi dává jen díky fanservisu. (-já bych dával i tak, ehm, pardón, Roru se nechal moc unést...)

"Donghae …" šeptl jsem do prázdna pokoje a stočil se na postel. Hlavu jsem vbořil do polštářů. (-Může mi někdo předvést, jak se vbořuje hlava do polštářů? xD)Smutek pomalu , ale jistě nahrazoval vztek. Kousek peřiny , co jsem držel v dlani jsem pevně sevřel v pěsti. Nechtěl jsem nic vidět , cítit , slyšet. Nechtěl jsem myslet ! Ale hlava byla v jednom ohni. (tak to musí asi dost bolet, ne?)

Dotyk … V břiše jsem ucítil lehké zašimrání. Pěstí jsem udeřil do zdi , která ohraničovala délku mé postele. (CO? Zeď ohraničující délku postele? však jo, proč ne, ale autorka má asi nekonečnou zeď blbosti, co konec nemá) Někoho najednou slyším klepat na dveře a po krátké chvíli i kroky , co vstoupily dovnitř. (-jakože i ty kroky slyšel klepat na dveře? O_o - a kroky vstoupily dovnitř! pozor na to! čili je to vlastně duch!) Ten kterého jsem chtěl vidět nejméně . Byl to Donghae. Jeho vůni bych poznal i kilometry daleko. (tak to je sakra silná vůně!)

Slyšel jsem , jak pomalu přecházel z rohu místnosti k místu , kde jsem ležel. (tak to byla asi velká dálka co?) Na chvíli se kroky odmlčeli. Nejspíš se diví nad náhlím nepořádkem (-mé kroky se divý nad tím, že se můžou divit.), myslel jsem si , ale poté jsem ucítil jeho přítomnost tím , že si sedl na kousek mé postele. Já měl stále zavřené oči. Možná předstírat , že spím je nejlepší nápad. Navíc , nechtěl jsem se mu podívat do těch jeho nádherně tmavých . (-útrob určitě chtěl říct...) Náhle jsem ucítil jeho hřejivou ruku na mém rameni. Ve mně jakoby hrklo. Měl jsem co dělat , abych ho nechytl a vzal si jeho tělo. Poté jsem uslyšel jeho mírumilovný hlas (xDxDxD), jak lehce šeptá. Dokázal jsem v něm vyčíst náznak strachu. (jůůů takže on dokáže číst hlas? Frajéér!!)

" Hyukie , spíš ?" Neodpověděl jsem. Bylo to pro mě lehčí. Letmo sem uslyšel jeho posměvek.

" Jedeme se Sungminem , Leeteukem a Kanginem nakupovat" znělo to , jakoby spíše mluvil k sobě. Jakoby měl obavy , že mne probudí.

" … a , doufal jsem , že by jsi se …. Seznámil s mojí přítelkyní." Byl jsem strnulejší , než kdy předtím. (-hmmm kde všude? - a pak že já jsem tady prase :D) Vzal jsem svou pravou ruku ( tu , na kterém že rameni neměl jeho dlaň ) a zastínil si s ní oči. (-takže si levačkou vzal pravačku, aby si jí zakryl oči? To měl tu pravou ochrnutou? - a proč si stíní oči? to tam tak šajní?) Snažil jsem se , aby to vypadalo co nejvíce , jako převalování ve spánku. (-No sorry, ale ve spánku bych si jednou rukou nebral tu druhou... I když... V bdělém stavu asi taky ne...) Pak jsem instinktivně ucítil nepatrný pohyb. (-instinktivně ucítil pohyb? W-U-T?! - když dokáže číst hlas, tak zvládne cokoliv!) Donghae nejspíše čekal na mou odpověď. Když ale v pokoji bylo hodně velké ticho , zvedl se a s hlasitým vzdechnutím začal pomalu přešlapovat přes pohozené věci a mířil si to z pokoje ven. Já začal cítit něco studeného , jak mi teče po líčku. (trolol co?) Nesnažil jsem se to ale nijak zamaskovat. Bylo mi už vše jedno. Bylo mi jasné , že Hae se už na mě nepodívá. Měl nejspíše plnou hlavu myšlenek jehourčitě (<-krutopřísné to slovo ^^ - jehourčitě? drsnýýýýý xD) krásné a chytré přítelkyně. Poté jsem ale ucítil prudký stisk na mé pravé ruce , jak ji něčí síla odtáhl z mých očí. (-Co co co? Levačka útočí?! - evil hand!!!!)

" Mám tě !" (-aaaa, bubák? - Chuck Norris!!!!)

V tu chvíli jsem otevřel oči. Hae , u kterého jsem si myslel , že odešel z místnosti a na dobro mě přenechal mému osudu , tu byl , a až moc blízko mého obličeje. (-tak ty sis U něj něco myslel... A přesto sis myslel, že odešel? To už by sis to ale nemyslel u něj!) Vypadalo to , jako bych jeho obličej nikdy z takovéto blízkosti neviděl (- jo, oni totiž když spolu mají sex tak jedou jenom tu jednu určitou polohu, chudáci), taky ne že bych dostal někdy příležitost. (-tak to asi koukáme na jiná videa a fotky s tím... hmmm... Fan-servisem, nebo jak tomu tedy říkáš...) Téměř jsme se dotýkali nosy.

" Bylo to jen lákadlo. (-Co bylo lákadlo? Někde nějaký lízátko? Kdeee? Já se nechám nalákat rád! - Lízátko? Pomůcka pro pedofily? Tam je i Teuk?) Hyukie …chtěl jsem ….. chtěl jsem jen zjistit , co se s tebou děje."

" P … proč by ses staral ?" uslzenýma očima otevřenýma dokořán (- tak pozor, abys tam pak neměl průvan) , se zorničkami tak úzkými , že málem nešly vidět , jsem sledoval jeho přibližující se tvář. (-mimojiné, zorničky, v TEMNÉM [jak bylo avizováno výše] pokoji a BLÍZKO někoho se ROZŠIŘUJÍ kamaráde. takže... Je mi jasný, že když ty tvoje se zužují, na něčem jedeš. A hotovo. V každé story někdo [popřípadě něco] prostě musí hulit růže. - jistě, růže jsou evidentně všude! každá autorka je prostě musí hulit, jinak by tohle nevyplodila)Jeho ruku jsem ucítil , jak mi lehce vjela do vlasů. Jeho obličej se nahnul tak , že se téměř rty dotýkaly mého ucha. (-Eblehweeeee! představa nahýbajícího se obličeje [zatímco hlava evidentně drží stálou pozici] mě dosti irituje!)

" Protože Hyukie ..........jsi můj." Zašeptal , jako bych byl jeho nejkřehčí hračka , na které si nechával záležet. (- úchyl!!!) (-Já své stříkací pistolce nikdy nic nešeptal :o(...) Oči jsem přivřel ve znaku úlevy . (- "a na znamení souhlasu otevřel dveře" já jen že mi tohle okamžitě vyvstanulo na mysli xD) (-Ale neeee :D)Slova co jsem chtěl a potřeboval , byly vyřknuty. ( - To jen že je můj? Pardon, ale mě tohle říct nějakej vobejda jehož kroky uměj ťukat tak zdrhám) To , co jsem chtěl cítit , bylo cítěno. ( - smrad???) Viděl jsem jeho plavé hnědé (-OKAMŽITĚ mi někdo ukažte, jak vypadá plavá hnědá barva!) vlasy , jak se lehce pohnuly, a pak jsem jen cítil jemný dotyk jeho rozžhavených rtů (- jak se rozžhavujou rty? Nebolí to??) na těch svých. Své tělo jsem ovinul kolem jeho těla , které bylo drženo nad tím mým. (-Tuhle kreaci bych taky prosil názorně předvést >.< Jsem ztracen! V mých představách je jeden právě omotaný kolem druhého, který z nějakého důvodu nedobrovolně levituje...)Znovu jsem cítil slzu , jak mi stéká po tváři. Teď už tu byl ale Donghae , který se pečlivě a jemně slzy zbavil. Na jeho tváři jsem zahlédl letmí úsměv , s očima vypovídajícíma nejhlubší lásku a něhu. ( - tak a dost, to je nějakej superman že dokáže vidět i ve tmě? ale počkat, když dokáže číst hlas, tak vlastně zvládne cokoliv, čili můj výbuch ignorujte)

" Hae , já tě nesnáším !" za tu bolest co jsi mi provedl …. Ozvalo se mi v hlavě.

" Já vím." Své tělo natisknul na to mé a opět jsme spojili své rty v jedny. (W-T-F?!) (- au)
Noc byla velmi dlouhá. Měsíční záře , která svítila skrz okno , ozařovalo postel (Nebylo to UFO? - no, když si vezmu, že Donghae je velký ufolog, tak je to dost klidně možný :D), kde jsme se slastně dotýkaly jeden druhého. Náš pot stékal po našich tělech , spojující se v jedny velké kapky. ( - *Roru zvrací*) Naše vzdychání zanikalo v nicotě pokoje. (OMFG) Byl to nějako jako Ráj pro věřící. (-Jasně :D velmi disgusting popis homosexuální soulože je naprostým rájem každého křesťana! [Siwon se teď nepočítá >.<]) (- a nebo, nebyl tam někde Siwon schovanej a nesledoval je??? možná že takhle to bylo myšleno... )
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Pip Pip | 16. dubna 2011 v 11:38 | Reagovat

promiňte... ale to se nedá ::D:D

2 Zuzu Zuzu | Web | 20. dubna 2011 v 16:42 | Reagovat

E-E??? Sorry já vím, že moje komentáře nejsou moc různorodé, ale E-E?

3 Roru Roru | 20. dubna 2011 v 16:43 | Reagovat

[2]: tak ono, jak jinak a lepšíc to vyjádřit? to se zkrátka nedá...

4 Rofuru Rofuru | 20. dubna 2011 v 16:44 | Reagovat

Ano, nemusíte se ničeho bát :D KOmentáře typu E-E, ..........., WTF a podobně naprosto chápeme ^^

5 NiYU & Daga NiYU & Daga | 15. května 2011 v 17:37 | Reagovat

xDD to je inak riadne !! proste tie sundávačky !!! ja mrem !!! Zbožnujem !! XD
Supiš supiš blog ^^ ( a nie sme blbbé !! hej ? xD i keď ani nevieš kto sme ale no...museka som  komentovať...)

Btw.nevieš prečo raz píšem v množnom čísle a potom jednotnom ? .__.

6 Rofuru Rofuru | 16. května 2011 v 15:03 | Reagovat

Žádný návštěvník tohoto blogu přece nemůže být blbý :D Aaaa... Hmmm... Proč jednou v množném a jednou v jednotném? To by mohl být... počátek schizofrenie? Možná... :D bahahaaaa... Jinak za komentáře Rychlá Rota převelice děkuje a určitě se nebude zlobit, když budou další!!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama