Tajemství loňského léta - 8

6. února 2011 v 0:03 | Roru&Rofuru |  Tajemství loňského léta
Jsme tu s dalším dílem! Snad se vám bude líbit hihi


A tak, když už bylo deset večer (ano, stále stejného večera) Leeteuk ukončil své vyprávění a
podíval se na hodinky.

"To už je tolik? Chce se mi tak moc spát, byl jsem celý den na cestě!" udělal dramatickou odmlku a podíval se na ostatní. Čekal, že ho opět někdo polituje, tak, jak to dělali posleních pár hodin. Ovšem nic se nedělo, jen se na něj soucitně podívali.

"Po tom cos všechno protrpěl a vytrpěl! Určitě určitě, dneska můžeš spát u nás!" prohlásil Siwon ale hned vzápětí si vysloužil tak ošklivý pohled od Heechula, že se radši podíval do země a dělal, že tam vůbec není a že nikdy nic takového neřekl.

"Já jsem už pro pána připravila pokoj." Všichni se otočili na Matyldu, která se tam zjevila skoro jako duch.

Leeteuk zbělal jako stěna, podíval se po ostatních a s pláčem utekl na záchod. Po cestě mumlal hystericky něco o šedivých vlasech, vráskách.

Ke dveřím toalety se za chvíli doškoural Saeng, protože moc dobře věděl, jak dotčený teď Leeteuk bude. Chvíli nenápadně poslouchal Teukovy ubrečené poznámky na svůj dokonalý vzhled. Saeng si ho dokonale dokázal představit, jak se právě prohlíží v zrcadle a hledá chyby, které samozřejmě najít nemůže.


"Ale notak, Teukkie, vylez přece, ona to tak nemyslela!" řekl konejšivě přes dveře.


"NE! Nevylezu! Jsem starej!" zakřičel Teuk až mu hlas přeskočil.


"Ale kdepak, nejsi! Jsem si jistej, že ta evropanka (ano, Matylda byla z USA, ale to chlapci nemohli vědět, a i kdyby to věděli, tak by to nerozlišovali, protože jestli je to na východ nebo ještě dál na východ, to už jim bylo jedno) to tak nemyslela, jsem si jistej, že chtěla říct "Mladému pánovi"... jen na to.. Zapomněla..." snažil se Saeng Leeteuka ukonešit.


"Zapomněla? Jak by mohla?!" ozvalo se z toalety.


"No jen se na ni podívej, to ona je stará... Bude to tou senilitou..." pokračoval Saengie ve snaz.


"Ani náhodou!" křiknul Teukkie a plakal dál. Mezitím se u toalety nashromáždilo ještě pár dalších obyvatel motýlku a vzhledem k tomu, že Teuk zabíral jediný záchod v této části ubytovacího zařízení a že většina členů byla moc líná na to, chodit někam jinam a vzhledem k tomu, že někteří z nich opravdu potřebovali tuto místnost využít, jeden na druhého naléhali, ať Teuka nějak vystrnadí.


Po chvilce šeptavého dohadování se všichni shodli na taktice. Místo u dveří si se Saengem vyměnil mladičký Taeminek. Všichni ostatní utichli a nechali maknaeho jednat.


"No tak, Leeteuku, neblázni, vždyť jsi krásný, a vypadáš tak mladý..." řekl Taemin nervózně, až se z toho sám mírně začervenal. Po chvíli napínavého ticha se zpoza dveří ozval o mnoho klidnější hlas.

"Taemine... To jsi ty?" ujišťoval se Teukkie.

"Ano, jsem to já..." odpověděl Taemin a všichni napjatě čekali. Dveře se pootevřely a ne Leeteukově tváři, vykukující ven, nebylo najednou ani stopy po splínu. Spíš to dle jeho výrazu vypadalo, jakoby tu byl další vlk, který zahlédl jehňátko na blízku.


"A... A myslíš to vážně?" zeptal se s protahováním každého slova a nadzvedl obočí.

"A-a-ano...." pípnul Taemin a začal pociťovat jisté nebezpečí. Mezitím se všichni členové bandy, kteří byli mladší než Teuk Sanbae (čili naprosto všichni) rozhodli, že vlastně na toaletách v dalších částech motýlku není nic špatného a zmizeli dřív, než to Taemin vůbec postřehnul.


"Děěěkuuujuuuu!" vypískl Leeteuk a vrhnul se na Taemina s dusivým obětím.

"Hele Taemine, tak mě napadá, s kým že jsi na pokoji?" prohlásil Leeteuk jen co doobjímal Taeminka a podíval se na něj takovým tím pohledem, který už dávno známe od Kima.

"Ehm, no s Minho-hyungem." Teuk se usmál, ukázal tak svůj pověstný ďolíček a olízl si rty.

"Chtěl jsi říci s Tukie-hyungem?" prohlásil a podíval se na něj velice významně. Taeminek v tu chvíli věděl, že se musí od Tukie- HYUNGA držet co nejdál stůj co stůj.

"Eh, Tukie - hyung, jáá no ehm myslím, že mě volal Minho-hyung." Taemin se snažil nějak usmát, ale věděl, že tahle lež nezabere a tak začal couvat a aniž by to nějak postřehl, běžel chodbou jako o život (ano, skutečně tu "něčemu" o život jde.)

Heechul tohle všechno pozoroval ze dveří svého pokoje s pobaveným úšklebkem.

"Čemu se tak usmíváš?" Siwon obajl svého přítele a přitáhl ho blíž k sobě.

"Ale, jenom tak." Ještě jednou se podíval pobaveně do chodby, kde stál Teuk s velice úchylným výrazem a zavřel dveře.

"A co budeme dělat teď my?" optal se Siwon Heechula.

"No, mám pár nápadů…" políbil Siwona a vymanil se z jeho objetí. Přešel k posteli a vytáhl zpod ní svůj maličkatý kufřík.

"Teď můj milovaný…" otevřel kufřík a vytáhl z něj nějakou knížku. Siwonovi se zablesklo v očích. Doufal, že to je přesně TA kniha, kterou by tak moc rád chtěl přečíst Heechulovi.

"Ah Chullie já jsem nevěděl že…." Rozešel se k němu, ale úsměv mu zamrzl na tváři. Hee se na něj podíval a olízl si rty.

"Myslím, že je čas vyzkoušet i nějaké jiné polohy. A zrovna tadyhle ta…" ukázal na nějakou stránku a nějaký maličkatý nečitelný obrázek "… zvaná LOTUS se mi líbí."

Siwon zbledl a začal se modlit k Bohu.

Ať však Siwon koukal kamkoliv, vždycky se do jeho zorného pole dostala otevřené kniha na určité stránce s Heechulovým prstem poklepávající na velice odvážný obrázek. Siwon skoro nemohl uvěřit, že v jedné knize může být TOLIK obrázků obnažených dvojic.

sichul


Ať se snažil jak se snažil, nemohl tomu uniknout a o nějakou tu dobu později, když se na obrázek trochu lépe podíval, se přistihl, že dává Heechulovi za pravdu. LOTUS je opravdu zajímavá poloha. A ještě dříve, než si to vůbec uvědomil, zjistil náš drahý křesťan, veřejně se prohlašující za homofóba, že poloha LOTUS, se vlastně ve skutečném životě jeví ještě zajímavější než na obrázku....

Mezitím Taeminek vběhnul do pokoje, kde odpočíval Minho s velice spokojeným úsměvem.


"Co se děje?" zeptal se, když viděl vyděšeného kamaráda, jak za sebou zběsile zamyká dveře.

"Sanbae... L-L-Leeteuk Sanbae! Musel se zbláznit... On... On se mnou chtěl spát na pokoji! A... A tvářil se opravdu, ale opravdu DIVNĚ!" ukazoval vyděšený Taeminek k zamknutým dveřím.


"Víš, Taemine, ono... Nemusí to být zase taková katastrofa..." Řekl Minho se zasněným pohledem do stropu. "Dnes jsem si tak nějak uvědomil, že s Kimem..."

"DOOOST!" zakřičel Taemin a oběma rukama si zacpal uši.


"Lalalááá neslyším tě, neslyším!" křičel a rychlým krokem mířil do koupelny. Zabouchnul za sebou dveře a když i přes ně slyšel Minhovo zasněné huhlání, pootevřel je a hodil po něm pár kosmetických přípravků, které mu zrovna padly pod ruku. Teprve když na Minhovu hlavu dopadl deodorant, zdálo se, že se trochu ztišil. Taemin tak mohl v klidu do sprchy a 'smýt ze sebe' ten 'podivný pocit'. Minho mezitím, stejně jako zbytek osazenstva malého motelu u pláže, usnul se spokojeným úsměvem na rtech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Red Insomniac Red Insomniac | 6. února 2011 v 15:09 | Reagovat

*velice uchlny smich* MUHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAA!!!!!!!hahahahahaaaaaa......
Teuku ty prase!!jen do toho!!..a stejnak mam tuseni ze zachvili uz ten pocit tak divny nebude ze Taeminku???:D:D:D
TAK LOTUS POVIDAS JO????????:D:D:D:D vy ste tak zakerne!!!:D
a tohle: "NE! Nevylezu! Jsem starej!" zakřičel Teuk až mu hlas přeskočil.
sem si musel precist tak 10x a porad se tomu desne smat!!! XDDD

2 Roru Roru | 7. února 2011 v 0:17 | Reagovat

Jsem rád, že se líbí :D A jakooo chudák Taeminek, tak mladý a už tak sprzněný...
Ano Lotus Roru povídá... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama