Tajemství loňského léta - 4

17. srpna 2010 v 23:00 | Roru&Rofuru |  Tajemství loňského léta
A po krátké odmlce vám na dobrou noc servírujeme další díl!
Jak Roru říká - díl tajemnější než hrad v Karpatech!
Když Kim procházel chodbou a snažil se najít Yoochunův pokoj (přeci jen, absolutně netušil, ve kterém může být ubytovaný a GPS bohužel nefungovala), tak narazil opět na Minha. A ten se OPĚT snažil, splynout s tapetami, ovšem bezvýsledně.

"Že ty se mi vyhýbáš?" přišel k němu Kim a Minho se najednou nějak, no, zmenšil. Řekl si, že když nedokázal splynout se zdí, tak se zkusí ztratit, ale ani to se mu nedařilo.

"N-n-ne. Tobě bych se přeci nevyhýbal." Vykoktal ze sebe a podíval se na Kima. Ten se jen ušklíbnul a víc se nahnul k Minhovi, který už jen zavřel oči a přál si, ať ho nechá být. A když oči otevřel, viděl už jen Kimova vzdalující se záda. Oddechl si, jeho přání bylo splněno.

"Ah pane bože, proč si vybral mě?" podíval se na strop.

"Mluvil tu někdo o Bohu?" z dveří naproti Minhovi vykoukla Siwonova hlava.

"Já jsem tedy neslyšel, že by se o mně mluvilo, zavři dveře a pojď sem, chtěl bych…." Siwon jen protočil oči a zavřel dveře, takže Minho neslyšel, co by Heechul chtěl, ale jak znal je dva, hlavně Heechula, tak to určitě mělo minimálně NG+21, což jemu ještě nějakou dobu nebude. Radši šel zkontrolovat tu kuchyň, kam měl původně namířeno.

Když Minho dorazil do kuchyně, setkal se s další osobou, kterou by z tohoto výletu raději vyškrtnul… Věděla až příliš… Byla pro Minha a jeho tajemství až příliš nebezpečná.

"Ale ale, mladý pane, také už nehodláte jít spát? Pokud si přejete snídani, račte jít do jídelny, už tam hladoví pár vašich přátel." Otočila se na něj pokojská/recepční/majitelka Matylda s vědoucím pohledem, který Minhovi naháněl až husí kůži. Raději okamžitě sklopil hlavu, vycouval ze dveří a hned těmi vedlejšími vstoupil do jídelny.

Netušil ale, že když pokojská/recepční/majitelka řekla, že tam na něj čeká PÁR přátel, myslela to doslova. Jaejoong už evidentně pozbyl veškerou únavu a společně s Yunhem seděli u stolu (vzhledem k tomu, že se jednalo o malý motel, byl v jídelně jen jeden velký stůl, ke kterému se vejdou tak akorát všichni návštěvníci, když je plno) a něco si polohlasně povídali. Tedy Yunho spíš něco polohlasně povídal Jaejoongovi a ten se bez přestání hihňal. Minho jen se stydlivým úsměvem pozdravil a posadil se na druhý konec stolu. Během krátké chvilky do místnosti dorazil Donghae se šťastným výrazem, došel k první židličce - naproti Minha a usadil se. Minhovi samozřejmě neušlo, jak při dosedání zaúpěl.

"Kde máš Hyuka?"odtrhl na chvíli Yunho svou pozornost od Hera.

"Ummmm… No…" zčervenal Donghae. "Řekl, ať jdu napřed, prý se musí trošku vzpamatovat z toho, že kvůli němu nemůžu ani pořádně sedě….." Donghae se zarazil. Pravděpodobně si uvědomil, jak věta, kterou právě říkal, vyzněla a pravděpodobně si také všiml výrazu Minha, jehož oči málem vypadly a brada se toulala někde po zemi. Ach ta představivost mladistvých

"No to je jedno…" řekl nakonec Donghae a naštěstí pro něj už ho Yunho dávno neposlouchal a opět vyprávěl Herovi něco rozhodně zábavného.

V tu chvíli vešla do místnosti pokojská/recepční/majitelka Matylda, v jedné ruce nesla dva talířky s nějakými toasty a v druhé nesla misku kukuřičných lupínků ve tvaru medvídků.

"Toastíky, jak si pánové objednali…" řekla, zatímco před Yunha a Hera pokládala talíře. "A kukuřičné lupínky HappyBear pro mladého pána, jako obvykle." Položila misku před Minha, který by si ani nevšiml, že došlo k něčemu zvláštnímu, kdyby na něj najednou všichni (tedy hlavně Hero a Yunho) nekoukali.

"Jako obvykle?" zopakoval potichu Hero a podíval se na Yunha. "Nepřijel náhodou dneska?" Yunho zamyšleně nakrčil obočí a prohlížel si Minha, zatímco se k jeho uším donesla další Matyldina věta: "Aaaa, hned vám připravím smažená vejce, pane. Určitě vám budou chutnat stejně tak, jako obvykle!" a odcupitala zpět do kuchyně.

V jídelně se tak rozlilo hrobové ticho. Hero a Yunho nechápavě sledovali oba dva přísedící, Minho s údivem sledoval Donghaeho ("Opravdu i jemu řekla jako obvykle?" pomyslel si), a Donghae jediný vesele sledoval všechny kolem, nic mu nepřišlo zvláštní a nemohl se dočkat, až mu na stole přistanou míchaná vejce.

"Minho?" promluvil konečně Yunho. Minho jen nasucho polknul. "Ty už jsi tu někdy byl?" pokračoval velký leader. To už zbystřil i Donghae a začal si Minha zvídavě prohlížet. Minho se pokusil zářivě usmát.

"N-n-neee, co bych tu probůh dělal?" odpověděl výmluvně otázkou.

"A jaktože tě teda ta ženská zná?" zapojil se do výslechu Jaejoong. Minho opět lehce znejistěl a snažil se očima někde v místnosti najít pomoc. Marně. Jediný další tam byl totiž Donghae, který na něj momentálně zíral ještě hůř, než ti dva.

"N-n-nooo… Má už přece nějaký ty léta za sebou… Určitě… Určitě si mě s někým plete!" Vykoktal Minho. V tu chvíli do místnosti vstoupil Kim s Chunem, usadili se ke stolu a se všemi zavedli nějakou zajímavou debatu o ničem, díky čemuž se Yunho a Hero spokojili s Minhovou odpovědí a více už nic neřešili. Dokonce ani nepostřehli to, že se na stole objevila další - už třetí - snídaně ve znamení "jako obvykle", bez toho aniž by byla objednána….
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Red Insomniac Red Insomniac | 17. srpna 2010 v 23:15 | Reagovat

EHMMMMMMMMMMMMMMMMMM!!!!!!! :D:D:D:D:D
takze zahadaaaaaaa Blair Bitch????:D:D
zvlast se mi libilo poukazani na fakt KDO je tu Buh!!!:D:D spravne!presne tak! :D

2 Roru Roru | 17. srpna 2010 v 23:17 | Reagovat

Musí prostě všichni vědět, kdo je bůh a musí si také všichni uvědomit, že to křesťanovo křesťanství, je jaksi jen uctívání Heechula xD

3 Red Insomniac Red Insomniac | 17. srpna 2010 v 23:23 | Reagovat

[2]: tak so samozrejme!!!o tom prece neni pochyb!vsichni prece zname prvni prikazani Rellagia!:D

4 Rui The Great Rui The Great | 22. srpna 2010 v 11:29 | Reagovat

Vy se vsichni uplne a naprosto mylite!
Buh je prece GACKT, one and only!
*nezapomeneme to napsat kapitalkama jak se to SPRAVNE PISE*

A nejbliz mu muze byt akorat tak Teuk protoze jim ksichty vyrabel stejny plasticky chirurg! :D

5 Roru Roru | 22. srpna 2010 v 11:38 | Reagovat

Rui: Ale tak teďs to totálně zabil!!! *válí se smíchy po zemi*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama